ALBE Podologia

Gabinet

Gabinet Podologiczny ALBE znajduje się na ul. Biernackiego 4B w Mielcu, zaraz za galerią AURA, na pierwszym piętrze obok diagnostyki w kompleksowym otoczeniu innych gabinetów. Na miejscu można skorzystać z parkingu, windy, sieci internetowej i recepcji.

Jest to specjalistyczny gabinet zajmujący się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób stóp. Oferujemy profesjonalne usługi osobom mającym problemy ze stopami, aby odzyskać pełną swobodę chodzenia, poprawić komfort życia codziennego a także dobieramy odpowiednie metody terapeutyczne, w razie potrzeby kierujemy do odpowiedniego lekarza specjalisty.

Proces leczenia zaczynamy od konsultacji podologicznej, w trakcie której diagnozujemy problem z jakim pacjent się zmaga, następnie ustalamy dalszy plan terapii polegający na konkretnych działaniach m.in. usuwanie odcisków, modzeli, brodawek wirusowych, leczenia wrastających paznokci, pękających pięt czy rekonstrukcji płytki paznokciowej. Wszystkie działania mają na celu pomóc pacjentowi. Zabiegi przeprowadzane są za pomocą sterylnych, nowoczesnych i bezpiecznych dla zdrowia narzędzi.

Gabinet ALBE oferuje obszerny zakres zabiegów podologicznych których pełen wykaz można znaleźć w cenniku.

Serdecznie zapraszam do umówienia się na wizytę. Rezerwacji dogodnego terminu mogą Państwo dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 577 897 007

tel. ul. Biernackiego 4B, Mielec
tel. tel. 577 897 007